Bade’nin Kütüphanesi

Photo2520302520A25C4259Fu25202014252016253A14

Uzun zamandır kitapçılarda ayak üstü okuyup öyle satın alıyordum kitapları.Bu sefer biri dışında okumadan pek fikir sahibi olmadan aldım.Kafasına Edeni Bulmaya Çalışan Köstebeğin Hikayesi’ni ayak üstü okumuş çok gülmüştüm.Detaylarda yüzen çocuklar için çok eğlenceli bir kitap :) Julliane Moore’un ismini gördüğümde şaşırdım kitap yazdığını bilmiyordum.Ama bu kitabı kim yazmış olursa olsun alırdım isminden mütevvelit içinde benim olduğumdan emindim :) Okurken empatinin doruklarına ulaştım :)
Masal Battaniyesi’ni yaklaşık 2 yıl sonra,karlı bir sabaha gözümüzü açıp birbirimize günaydınlarımızı sunduktan hemen sonra sıcacık yorganın içinden çıkmadan okumayı hayal ediyorum Bade’ye.
Kağıt Bebekler’in de okuduktan sonra uygulamaya geçmek için epey vakti var yaklaşık 3 yıl sonra evin herbir yerinde kağıt bebekler uçuşur sanıyorum.
Çivi Çorbası,yoktan var etmenin hikayesiymiş gibi görünsede var olanı değerlendirmekte çok yetenekli bir adamın hikayesi aslında.
Renkli Dilekler Uçurtması malesef çok palas pandıras hazırlanmış sevmediğim üç beş kitabın içinde artık.
Coraline’ı bir haftadır izleyemedim ve Ankara’ya gelirken valize attım.Yaklaşık 1 haftadır valizde izlenmeyi bekliyor.
Bade’nin kütüphanesinde okunmayı bekleyen daha çoook kitap var siz bunları okurken ben yenisine başladım bile! :) (Dr.Jekyll ve Mr.Hyde’ın Tuhaf Hikayesi)
Herkese keyifli okumalar!

Bir Cevap Yazın